wedding-planner

تشریفات عروسی , تشریفات مجالس , باغ تالار عروسی , تشریفات لوکس , تشریفات لاکچری ,اجاره باغ برای عروسی , تالار عروسی , باغ عروسی , خدمات مجالس

همه چیز در رابطه با کاشت مو

همه چیز در رابطه با کاشت مو

همه چیز در مورد کاشت مو طبیعی : افراد زیادی هستند که سوالات متعددی از کاشت مو در ذهن خود دارند و مداوم از خود می پرسند که چگونه می توانند به جواب آنها برسند مثلا میخواهند بدانند که چگونه می توانند از ریزش موی خود جلوگیری کنند یا کاشت مو طبیعی چگونه و چطور انجام می شود؟

طبیعی است که هر کسی با از دست دادن موهای خود ، هر روز با ظاهر شدن روبروی اینه از خود بپرسد که چگونه زیبایی خود را بدست بیاورد و درمان قطعی برای ریزش مو چیست؟در ادامه این پست سعی کرده ایم اطلاعات کاملی را در مورد کاشت موی طبیعی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم که بتوانید راحت تر در این باره تصمیم بگیرید.اگر شما هم بارها و بارها هزینه برای شامپو و دارو پرداخته اید پیشنهاد می شوید ادامه مطلب را به دقت مطالعه نمایید.

کاشت مو چیست؟

یکی از بهترین راهکارهای که می تواند به شما کمک کند تا موهای از دست رفته خود را بدست بیاورید کاشت موی طبیعی است که در این روش فرد هیچ گونه دردی را احساس نمی کند و همراه با بی حسی موضعی است که یک عمل سرپایی بدون بی هوشی است.پس از اینکه کاشت موی طبیعی صورت گرفت برای جلوگیری از آلودگی بر روی سر یک پانسمان جزئی قرار داده می شود که پس از تراکاشت نیز برداشته خواهد شد و فرد به آسانی می تواند به استحمام برود و باید بعد از تراکاشت مو به مراقبت های لازم بپردازد.

موهای که کاشته می شوند تا مدت سه هفته ، میزان کمی رشد خواهند کرد این میزان به قدری است که فرد خود زیاد متوجه آن نخواهد شد و بعد از آن مو به وضعیت استراحت یا ریزش می رود که این زمان به صورت تقریبی می تواند سه ماه به طول بیانجامد و موها دوباره در اوایل ماه چهارم رشد خواهند داشت و به صورت دائمی باقی خواهند ماند و دیگر دچار ریزش نخواهند شد.می توان به صورت کلی گفت زمانی نتیجه عمل پیوند بعد از ۹۹ ماه مشخص می گردد که در این زمان تفاوت چهره پیش از کاشت با پس از تراکاشت به خوبی مشخص خواهد شد و تاثیر و نتیجه پیوند مو نمایان می شود. جالب است بدانید که در پیوندمو هیچ عارضه ی دیده نمی شود و لازم است دو هفته اول کاشت مو ، مراقبت های ساده ی انجام گردد که شخص موهای یکدست و خوبی پیدا می کند که در نتیجه می تواند این نتیجه سبب شود که فرد از مرکز کاشت مو و مشاوره های آنها رضایت کافی بدست بیاورد.

تاریخچه کاشت مو

شروع عمل های کاشت مو را می توان قرن۱۹ میلادی دانست که برای اولین بار انسان ها سعی کردند تا پیوند کاشت مو را با استفاده از بافت های مو دار پوست سر در دیگر نقاط سر انجام بدهند. بافت پوست سر در این عمل جراحی به همراه منبع اصلی خون به قسمت های طاس انتقال داده می شود و در نهایت در آن قسمت کاشت صورت می گرفت.
پس از آن در دهه ۳۰ میلادی ژاپنی ها برای کاشت مو ، گام های دیگری را انجام دادند که در آن جراحان برای منطقه های آسیب دیده از گرافت های کوچک و گرافت های واحد فولیکولی استفاده می کردند.البته این روش هیچ رابطه ی با برطرف کردن طاسی نداشته است.

چه افرادی از کاشت مو استفاده کرده اند:

بعد از اینکه جنگ جهانی اتفاق افتاد سبب شد تا کشورهای فعالیتشان محدود شود و حتی برخی از کشورهای که به دست یافته های جدیدی دست پیدا کرده بودند ، آن را مخفی نگه دارند و در نهایت در اواخر دهه ۵۰ میلادی بعد از جنگ جهانی دوم ، دوره جدیدی با کاشت مو در جهان غرب شروع شد که آزمایش های برای بیماران دارای الگوی طاسی مردانه صورت گرفت که توسط متخصص پوست امریکایی ساکن نیویورک به نام نرمن انریش بود و او در آزمایش های خود از گرافت های آزاد استفاده کرده بود.

قبل از این افرادی فکر می کنند که موی که کاشته می شود نمی تواند در منطقه گیرنده بیشتر از موی اولیه رشد کند ولی این متخصص نشان داد که اگر از این گرفت ها استفاده شود موجب می شود که در منطقه گیرنده ، موهای جدیدی رشد نماید. آن چیزی که بسیار قابل توجه بود این بود که گرافت موجب می شدند موهای جدیدی که در منطقه گیرنده کاشته شده به همان قدر که در محل گذشته خود بودند باشند و همچنین رشد کنند.

یکی دیگر از متخصصان پوست با نام دکتر والتر پی انگر توانست تعریفی از پارامترهای ناحیه مطمئن دهنده را بیان کنند که بر پایه آن ، از برداشت فولیکول مو ، به روش نواری و روش FUE به عنوان پایه اساسی استفاده می شد.حدود بیست سال پس از آن جراحان کارخود را بر روی گرافت های کاشت مو انجام میدادند اما به موفقیت های کوچکی دست پیدا کردند تا جایی که با بکارگیری از گرافت های ۲ تا ۴ میلی متری سبب می شود که سر شخص ظاهری عروسی داشته باشد و معمولا با اعتراض متقاضیان روبرو می شد و تعداد متقاضیان برای پیوند طبیعی مو کاهش داشته باشد.


خدمات مرجع تخصصی کاشت مو در ایران و تهران | زولفینه

کاشت مو , ترمیم مو , درمان ریزش مو , کاشت ابرو , کاشت مو طبیعی , کاشت مو به روش sut , کاشت مو به روش fit , کاشت مو به روش bht , هزینه کاشت مو , قیمت کاشت مو , کلینیک کاشت مو , مرکز کاشت مو , مرکز کاشت مو در تهران , کلینیک کاشت مو در تهران , کاشت مو به روش fut , کاشت مو به روش fug , کاشت مو به روش hrt , مقاله کاشت مو , مقالات کاشت مو , هزینه ترمیم مو , قیمت ترمیم مو

زولفینه مرجعی برای معرفی کلینک های کاشت مو در ایران و تهران می باشد . از این رو ارائه مقالات پیرامون درمان ریزش مو , کاشت مو و ترمیم مو را در برنامه فعالیت های خود قرارداده است همچنین با گسترش وب سایت به معرفی داروها و شامپوهای جلوگیری از ریزش مو و نیز و نیز معرفی گیاهان دارویی و تغذیه مناسب در این راستا می توان از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

زولفینه

www.zolfineh.com

 پس از آن تکنیک های جدید و استفاده از برش های نواری جایگزین روش های گذشته شد و می توان گفت که در دهه ۸۰ میلادی (دهه۶۰ خورشیدی) این اتفاق رخ داد. دکتر کارلوس یوبل پزشک ساکن برزیل عمل پیوندی را انجام داد که در آن از گرافت های کوچک استفاده بیشتری کرده بود و همزمان با آن در امریکای شمالی و ایالت متحده دکتر ویلیام راسمن توانست در یک جلسه درمانی از هزاران میکروگرافت استفاده کنند که تمامی این موارد نشان میدهد در پیوند طبیعی مو تغییرات و پیشرفت های سریعی صورت گرفت.

دکتر بی ال لیمر در اواخر دهه ۸۰ با استفاده از میکروسکوپ برجسته نما توانست ، نوارهای دهنده را به میزانی برساند که بتوان با میکروگرافت های کوچک نیز بتوان از آنها استفاده کرد و کاشته شود و پس از آن شروع شکل گیری روش واحد فولیکولی صورت گرفت و در نهایت منجر به شکاف گرافت ها شد و همچنین اندازه آنها محدودتر و کوچکتر گردید.

گرافت های کوچک به جراحان این اجازه را میداد تا بتواند در منطقه پذیرنده ، گرافت های واحد فولیکولی زیادتری را قراربدهند و با بدست آوردن موفقیت های جراحان ، سبب شد تا آنها توجه بیشتری به گرافت های کاشته شده داشته باشند.

تکنیک برش جانبی پس از این مراحل در سال ۲۰۰۰ میلادی توسط جراحان پیوند مو انجام شد که در این تکنیک ها جرحان با پیوند دو تا چهار گرافت فولیکولی مو سبب می شدند کاشت موی بهتری روی سر قرار گرفته شود و پوشش خوبه منطقه طاس را نیز همراه داشته باشد.

اما این روش چون برش های جانبی صورت می گیرد سبب می شد که حالت هم گسیختگی رگ ها از برش های بیشتر باشد که به موازات شکاف سهمی جمجمه زده می شدند ولی زمانی که از برش های ساژیتال استفاده می شد موجب می گردید که موها و رگ های خونی کمتری با این فرضیه که هم اندازه ابزار برش دهی می باشند ، برش زده شوند.
برش های ساژیتال خود جنبه های مثبتی نیز داشت که بهتر به داخل فرو برده می شدند و جلوگیری از برش متقاطع فولیکول در آن صورت می گرفت . در نهایت موجب می گردید که پزشکان به تراشیدن بخش پذیرنده نیازی نداشته باشند.برش های جانبی مو به شباهت حرف T صورت می گرفت و این در حالی بود که برش های ساژیتال موازات و مابین موهای فعلی شکل می گرفت. یکی از موضوعاتی که شدیدا در حوزه کاشت مو مورد بحث واقع شد استفاده از برش های جانبی در مقابل برش های ساژیتال بود. خیلی از جراحان برجسته کاشت موی طبیعی به صورت معمول برای بیمارانی که مناسب بودند از ترکیب این دو روش استفاده می نمایند.

اما این روزها دیگر مانند گذشته نیست و متخصصان روزانه از برای افرادی که متقاضی کاشت مو هستند روزانه بیشتر از هزاران تار مو می توانند بکارند. در این روش ها ، از قسمت پشت سر یا بانک مو ، انتقال مو به قسمت های نیازمند داده می شود.تکنیک های بی حسی و همچنین طراحی خط رویش جلوی سر ، روش های برای ایجاد برش و همچنین گذاشتن گرفت ها و … همگی سبب شده تا پیشرفت های زیادی در دنیای کاشت مو صورت بگیرد و موفقیت های بزرگی را داشته باشد. امروزه متخصصان پوست و مو در انجام کاشت مو می توانند با استفاده از مینی گرفت و میکرو گرافت ها و چیدمان منظم آنها ، پیوند مویی مرتب و منظم را برای متقاضیان کاشت مو به ارمغان بیاورند.

برای کاشت موی طبیعی چه روش های وجود داشته است؟

همانطور که می دانید امروزه روش های زیادی وجود دارد که در کلینیک های کاشت مو استفاده می شود. سه روش fut ، fit و روش ترکیبی از جمله روش های هستند که در کلینیک های معتبر انجام می شوند.

شما می توانید در کلینک ما که مجوز رسمی از وزارت بهداشت داشته است با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها به نتیجه ی که می خواهید برسید.ما امیدواریم که شما عزیزان از این فرصت برای زیبایی و سلامتی خود استفاده کنید و به آنچه که میخواهید برسید. کلینیک ما همواره سعی کرده است که از بروز ترین و جدیدترین روش ها و دستگاه های استفاده کند که در دنیا حرف اول را می زنند و می توانند نتیجه ی را برای شما داشته باشند که تا میزان زیادی مورد رضایت شما باشد و البته که ما تمامی فعالیت های خود را زیر نظر پزشکان و متخصصانی انجام می دهیم که با تجربه و با تخصص کافی هستند و تمامی کارها با ظرافت و دقت فراوانی صورت می گیرد.

[ بازدید : 7 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:51 ] [ شب آرا ]

[ ]

پروتز دندان (دندان مصنوعی) چیست؟

پروتز دندان

پروتز دندان (دندان مصنوعی) چیست؟

پروتز دندان : منظور از اصطلاح پروتز دندان، دندان مصنوعی یا تعمیر دندان است. این پروتزها انواع مختلفی دارند، از روکش های ساده ای که برای کمک به ترمیم یک دندان استفاده می شود تا پروتزهای کامل دندان که برای جایگزینی کل دندان ها بکار برده می شوند و عموما دندان مصنوعی نامیده می شوند، پروتز متحرک و ثابت دندان بنا به دلایل زیبایی و پزشکی توسط دندان پزشک مورد استفاده قرار می گیرد.

پروتز ثابت دندان
دندان مصنوعی
پروتز ثابت
پروتز متحرک دندان
پروتز متحرک دندان

پروتز ثابت چیست؟

پروتز ثابت دندان همان چیزی است که در بین عموم جامعه با عنوان روکش دندان مرسوم است.

پروتز ثابت خود بر دو نوع است:

روکش تک واحدی دندان (single dental crown)

معمولا دندان زمانی نیاز به روکش دارد که به علتی ساختار دندان ضعیف شده و نیاز به حفاظت و حمایت با روکش دارد و یا بعضا دلایل زیبایی لزوم وجود روکش را منجر می شود. گاهی به دلیل نقص عملکرد دندان ( مشکلات فانکشنال ) ، روکش به کمک سیستم جویدن و مضغ فرد می آید. که البته توضیحات مبسوطی در این زمینه در سری مقالات سایت از جمله روکشهای دندانی وپروتز ثابت موجود است.

بریج دندان ( dental bridges)

یکی دیگر از انواع پروتز ، بریجهای دندانی هستند . آنچه که بیشتر با عنوان پروتز ثابت دندان در بین جامعه مرسوم است همین نوع پروتز دندان است. این نوع پروتز ، در واقع زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که فرد یک یا تعداد بیشتری از دندانهای خود را از دست داده و در عین حال هنوز حداقل یک دندان در جلو و یک دندان در عقب دندان از دست رفته وجود دارد. به این ترتیب با تراش دو دندان مجاور ناحیه خالی از دندان ، یک پل (bridge ) بین دندانهای پایه زده می شود تا ناحیه خالی از دندان پر شده و دوباره توانایی جویدن و زیبایی به فرد باز گردد.

پروتز متحرک چیست؟

گاهی به دلایل متعدد نمیتوان از پروتزهای دندانی ثابت برای جایگزینی دندانهای از دست رفته استفاده کرد. در این صورت پروتزهای متحرک به کمک افراد بی دندان یا با تعدادی دندان از دست رفته و دندانپزشکان می آید. پروتز متحرک همانطور که از نام آن بر می آید به راحتی داخل دهان گذاشته و یا برداشته میشود .

پروتزهای دندانی متحرک بر سه نوع اند:

پروتز دندانی پارسیل (partial prosthesis)

آن چیزی که در بین عموم جامعه با عنوان « دندان تکه ای » موسوم است همین نوع از انواع پروتز هستند. پروتز پارسیل خود انواع گوناگونی دارد : برای مثال پروتزهای پارسیل تمام آکریل ( فلیپر ) ، معمولا به عنوان یک درمان موقتی در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع دیگر پروتزهای پارسیل پروتزهای کرم کبالت است که از قدیم الایام به عنوان درمان بی دندانیها با انتهای آزاد ( کسانی که دندانهای خلفی _دندانهای عقبی _خود را از دست داده اند و دندانی جهت پایه برای پروتز ثابت ندارند ) یا کسانی که به هر دلیل نمیخواهند از پروتز ثابت دندان استفاده کنند مورد استفاده قرار می گرفته است. این انواع پروتز شامل ترکیب آکریل ( بخش صورتی دست دندان « لثه پروتز ») و آلیاژ فلزی هستند که بخش عمده آن را کرم و کبالت شامل میشود .معمولا به علت فلزی بودن گیره ها ظاهری نا خوشایند دارند. به همین علت امروزه انواع دیگری از پروتز پارسیل طراحی شده که بخش فلزی آن نیز به صورت رنگ دندان میباشد و به آنها پروتز پارسیل felexite گفته میشود.

پروتز کامل دندان یا دست دندان ( denture)

حتما دست دندانهای پدر بزرگها و مادر بزرگها را دیده اید. این نوع از پروتز متحرک برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که تمام دندانهای خود را از دست داده اند . هر چند امروزه با پیدایش ایمپلنتهای دندانی ، استفاده از این انواع پروتز متحرک کمتر شده، اما هنوز به عنوان کم هزینه ترین درمان بی دندانی مورد استفاده قرار میگیرد.

پروتز کامل نیز دارای دو نوع معمولی و لثه نرم است .

نکته مهم این که پروتز کامل دندان از دو بخش تشکیل میشود یکی دندانها که سفید هستند و دیگری بخش صورتی پروتز که در بین بیماران با عنوان « لثه پروتز » موسوم است.

این بخش لثه پروتز باید مستحکم باشد که بتواند کارآیی لازم را داشته باشد.

شاید این سوال پیش بیاید که “پس نقش پروتزهای کامل یا پارسیل با لثه نرم چیست ؟”

در واقع لثه نرم به صورت یک لایه با ضخامت ۱-۲ میلی متری در زیر لثه سخت پروتز به مدت کوتاه استفاده میشود تا تورم یا التهابات لثه بیمار برطرف شده و بستر مناسبی برای دریافت پروتز با لثه سخت فراهم شود.

اگر پروتز با لثه نرم قرار باشد که به طور دایم مورد استفاده قرار بگیرد ، هرچند در ابتدا استفاده از آن بسیار راحت تر است اما نه تنها کار آیی آن بسیار پایینتر است بلکه باعث تخریب بافت لثه باقیمانده در دهان فرد میشود. در عین حال تمیز نگه داشتن پروتزهای قابل انعطاف ( لثه نرم ) بسیار سخت تر است و احتمال رشد انواع باکتریها و قارچها در خلل و فرج آنها زیاد است.

اوردنچر ( over denture )

اوردنچر نیز نوعی درمان پروتز دندانی متحرک است که در واقع دست دندان کاملی بوده که روی دو پایه دندانی یا چند پایه ایمپلنت می نشیند. به نسبت پروتز کامل دندان راحت تر است اما به هر حال متحرک است و راحتی آن از پروتز ثابت دندان کمتر است.

مزایای استفاده از پروتزهای دندانی چیست؟

در صورتیکه شما تعدادی از دندانهای خود را از دست داده باشید ، پروتز ها می توانند وضعیت ظاهری شما و همچنین جویدن ، گاز گرفتن و نحوه صحبت کردن شما را بهبود ببخشند. آنها سفارشی و بر طبق شکل و اندازه دهان شما ساخته شده و تا حد ممکن طبیعی ساخته می شوند. پروتز ها باعث می شوند که از فرسایش و سائیدگی و یا شکستگی و آسیب دندانهای باقی مانده جلوگیری شود بدون پروتزها ممکن است که دندانهای طبیعی جابجا شده و یا کج شوند. دندانهای مصنوعی (پروتز ها ) می توانند پس از اینکه در آورده شوند سریعاً در جای خود قرارگیرند و هیچ کس از وجود آنها در دهان شما مطلع نمی شود اینها پروتزهای فوری نامیده می شوند. پروتزها هرگز نمی توانند جای خود دندانهای طبیعی را بگیرند پس بنابراین مدت زیادی طول می کشد تا به آنها عادت کنید در صورتیکه قبلاً از دندان مصنوعی استفاده نکرده اید از دندانپزشک بخواهید در مورد مشکلات آن هنگام گذاشتن و بو داشتن برای شما توضیح دهد. و همچنین در مورد چگونگی مراقبت کردن از آنها و نگهداری صحیح آنها شما را آگاه کند.

مراحل ساخت پروتزهای درمانی چیست؟

در ابتدا دندانپزشک از یک سری مواد قالبگیری مخصوص جهت بدست آوردن قالب دهان بیمار استفاده می کند و تکنسین دندانساز این قالبها را برای ساختن دندانهای مصنوعی (پروتز ) بکار می گیرد. در بعضی مواقع ممکن است طی ۲ مرحله قالبگیری صورت بگیرد . تکنسین از تکه هایی موم برای تثبیت کردن مدل دندان (پروتز ) استفاده می کند . دندانپزشک آنها را در دهان بیمار می گذارد تا موقعیت آنها در ارتباط با فک ها و نحوه جایگیری آنها در دهان امتحان کند. سپس دندانپزشک موم ها را کمی انعطاف داده و آنها را محکم بر روی دندانها قرار میدهد تا بدین وسیله فرم شکل گیری دندانها را بر روی یکدیگر به دندانساز نشان دهد. و به این ترتیب شکل و فرم اصلی دندان ( پروتز ) ساخته شده در دهان بیمار گذاشته شده و مورد آزمایش و امتحان قرار می گیرد. دندانپزشک در مورد چگونگی تثبیت آنها در دهان بیمار پرسش خواهد نمود و همچنین در مورد چگونگی احساس شما ، احساس راحتی یا عدم آن و نظر و عقیده تان بر اساس آخرین تغییرات آنها (پروتز ) نظر خواهی می کند. سپس پروتز های آزمایشی ( آزمایش شده ) مجدداً به لابراتوار بازگردانده می شوند که بصورت پروتز دائمی و ثابت ساخته شوند. و پس از این مراحل پروتز ها آماده استفاده قرار می گیرند. سپس دندانپزشک از شما میخواهد چند روز یکبار به ملاقات او بروید تا از چگونگی کارکرد پروتزهای شما آگاهی پیدا کند. اگر آنها (پروتزها ) مشکلی داشته باشند می توانند مجدداً در سایز کوچکتری ساخته شوند.


خدمات کلینیک دندانپزشکی ساغر , ارائه بهترین درمان دندانپزشکی در کشور

ایمپلنت دندان , ایمپلنت , ارتودنسی , کلینیک دندان , دندانپزشکی , دندانپزشک , جراحی لثه , جرم گیری دندان , کشیدن دندان عقل , لمینت دندان , دندانپزشکی زیبایی , طراحی لبخند , ارتودنسی دندان , پروتز دندان , دندان مصنوعی , دندانپزشکی کودکان , دندانپزشکی اطفال

www.sagharclinic.ir

 


هزینه پروتز دندان چقدر است ؟

قیمت پروتز دندان اعم از هزینه پروتز ثابت یا متحرک ،معمولا شامل مجموع هزینه های لابراتواری و دستمزد دندانپزشک میباشد. طبعا دستمزد متخصص پروتز دندان بیشتر است. در مجموع ارجاع به همکاران متخصص پروتز در صورت لزوم در دستور کار همه دندانپزشکان قرار دارد.

[ بازدید : 12 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:47 ] [ شب آرا ]

[ ]

شرکت ارسال هوایی بار پادمیرا راه

شرکت ارسال هوایی بار پادمیرا راه

شرکت خدمات بارهوایی پادمیرا را در سال ۱۳۸۸ خورشیدی با کسب مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری مبادرت به تاسیس و فعالیت در خصوص حمل و نقل  وخدمات    بارهوایی بین المللی نموده و بطور مستمر به ارایه خدمات به مشتریان خود میباشد و با بهره مندی از تجربیات و سوابق درخشان مدیران خود کوشش نموده ایم رضایت مشتریان عزیز را کسب نماییم. آقای وازگن آرتیون ریس هیات مدیره و مدیر فنی این شرکت با بیش از ۴۰ سال سوابق درخشان و تجربیات ارزنده در امر حمل و نقل هوایی در شرکتهای مختلف حمل و نقل و هواپیمایی را دارا میباشد. از جمله بین سالهای ۱۳۴۹ الی ۱۳۵۲ کارمند شرکت هواپیمایی ایرایندیا(هواپیمایی هند) در تهران بوده و سپس از ۱۳۵۲ تا ۱۳۸۲ به مدت ۳۰ سال در شرکت هواپیمایی سوییس ایر (swiss air)و سوییس اینرنشنال به عنوان رییس ایستگاه و بار در تهران خدمت نموده و همچنین از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۷ در شرکت حمل و نقل بین المللی مرزرانان بعنوان مدیر عامل مشغول به کار بوده و به استناد مطالب فوق و با آشنایی کامل با قوانین و مقررات حمل و نقل بار هوایی و فریت بار قبول مسولیت می نماید.

 معرفی  خدمات فریت بار پادمیرا راه

کارکنان متخصص شرکت فریت بار و ارسال بار پادمیرا راه بعد از تایید بار از طرف مدیریت ، به محل بار مراجعه می کنند و بعد از بررسی کلی ، لوازم بسته بندی که شامل کارتن مخصوص فریت بار که در سازهای مختلف می باشد ، یونولیت نگهدارنده ، نایلون های ضربه گیر و کاغذ های بسته بندی مخصوص ظروف شکستنی و… را در محل فراهم می آورند . و شروع به بسته بندی می کنند در نهایت بار بسته بندی که اغلب شامل لوازم منزل مثل  : کیف و کفش ، مبلمان ، کتاب ، پیانو و … می باشد را به فرودگاه امام خمینی (ره) انتقال می دهند. و تشریفات گمرکی برای ارسال بار به مقصد مد نظر را انجام داده و در صورت نیاز محموله را پالت بندی می کنند و جهت ارسال بار  تا فرودگاه مقصد بار نامه هواپیمایی را دریافت نموده و تمام مدارک محموله بار را به صاحب بار تحویل می دهد.

مراحل ارسال بار توسط پادمیرا راه | مختصر

 • بسته بندی لوازم منزل و شخصی کاملا استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز
 • اخذ بار نامه هواپیمایی و ارسال بار

[ بازدید : 8 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:43 ] [ شب آرا ]

[ ]

خدمات فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه

ارسال بار

پرسنل متخصص بسته بندی شرکت خدمات ارسال بار هوایی پادمیرار راه به محل شما مراجعه نموده و تمامی لوازم بسته بندی را شامل کارتنهای مخصوص فریت بار در سایز های مختلف ، یونولیت ،نایلونهای ضربه گیر و کاغذهای مخصوص بسته بندی ظروف شکستنی چسب فوم و غیره را آورده و در مرحله اول تمام لوازم شکستنی مانند کریستال ، ظروف چینی ، لوازم دکوری ، کتاب ، لباس  ، کفش  و ... را بسته بندی نموده و بار بسته بندی شده را به گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) حمل می کند . تشریفات گمرکی مربوط به محموله را انجام داده  و همچنین محموله مورد نظر را پالت بندی و جهت ارسال تا فرودگاه مقصد بار نامه هواپیمایی را اخذ کرده و تمام مدارک مورد حمل را به صاحب بار تحویل می دهد .

خدمات اصلی شرکت خدمات حمل بار هوایی و  فریت بار پادمیرا راه

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و...) در محل به صورت استاندارد

 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی

 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر .

 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله را پالت بندی می کنند.

 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به مقصد : شرکت پادمیرا راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، ... را برای فریت بار به مقصد را بر عهده دارد.

   


  قوانین حمل بار هوایی و فریت بار

   
  برای  فریت بار باید به این نقاط توجه داشته باشیم که اشیای زیر ممنوع می باشد :

   1) داشتن چراغ قوه پیش مسافر و یا در بار ها به مثاصدی از جمله آمریکا ممنوع است.

  2) مواد رادیو اکتیو(البته این مورد برای اکثر شرکت های کارگو(فریت بارد و حمل بار هوایی) می تواند یکسان باشد)

  3) مواد سمی و قابل انتشار (مواد شیمیای خطرناک)

  4) مواد قابل اشتعال ( باید توجه کنیم که موادی هستند که در برخورد با آب یا اکسیژک آتش می گیرند)

  5) حمل اسید و جیوه ممنوع است موجب خوردگی فلز می شوند.

  6) انواع گازها سمی یا غیر سمی

  7) آهنربا یا هر نوع ماده ی مغناطیسی دیگر

  8) لوله های پزشکی اکسیژن

  9) برخی کیفها دارای زنگ هشدار یا امنیتی هستند که دارای باتری لیتیومی می باشند این نوع مواد قابل اشتعال می باشد و فریت بار برای این نوع مواد در هواپیمایی ایرلاینز ممنوع می باشد.

  10) در حالت کلی هر نوع محموله ای که خطرناک و موجب آسیب رسانی باشد برای فریت بار و حمل بار هوایی در این شرکت ممنوع می باشد.

  در اصطلاح شرکت های فریت بار به این نوع از کالاها که بدون بسته بندی مناسب ارسال شوند Dangerous goods می گویند

[ بازدید : 12 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:34 ] [ شب آرا ]

[ ]

سررسید

تعریف سررسید

سررسید را می توان به اشکال مختلفی تعریف کرد . خب بر اساس اصول سیستم تبلیغاتی که در نیکاگستران وارنا ارائه می شود ما بدین صورت می توانیم سررسید را تعریف کنیم که :

سررسید جدول یا کتابچه ای است که دارای تقویم سال جاری به همراه برخی از اطلاعات در رابطه با روزهای خاص سال که در ابتدا یا در انتهای آن می آید . باید بهتر توضیح بدم که می توان سر رسید یا سالنامه را همان دفترچه یاداشت روزانه تصور کرد که مختصری از کارهای روزانه خود را در آن یاداشت می کنیم .

بزرگترین کاربرد سررسید

استفاده از سررسید در طول سال آن را به یکی از دفترچه های محبوب در بین مردم به ویژه دانشجویان و دانش آموزان کرده است. کاربرد گسترده آن باعث شده سر رسید تبدیل به یک سیستم تبلیغاتی کلاسیک برتر شود . همچنین به دلیل همین کاربرد بالا می توان از سر رسید به عنوان هدیه نیز استفاده کرد.

اکثر شرکت های بزرگ همیشه در فعالیت های تبلیغاتی خود هزینه ای جدا برای چاپ سر رسید در کنار گذاشته اند. لذا می توان گفت بزرگترین مشتریان و خواستاران سر رسید شرکت های بزرگ و کوچک صنعتی است که بیشتر برای معرفی کالا و محثولات خود از آنها استفاده می کنند و در همایش ها و سمینارهای خود به نمایندگان شرکت های جزء و … اهدا می کنند.

چاپ سررسید , تولید کننده سر رسید

همانطور که اشاره کردیم امروزه چاپ سر رسید تبدیل به یک سیستم تبلیغاتی کلاسیک شده است که اکثر شرکت ها از این روش برای معرفی کالاهای خود در ابتدا و انتهای سر سید استفاده می کنند. لذا یکی از دغدغه های این شرکت ها در انتخاب یک شرکت مناسب ( بهترین تولید کننده سررسید ) برای چاپ سر رسید سفارشی خود می باشد. خدمات چاپ و تبلیغات نیکاگستر وارنا برتری خود را از رضایتمندی مشتریان خود می داند. لذا همیشه بهترین قیمت به نسبت رقبای خود ارائه می کند و همیشه بهترین کیفیت محثول را عرضه می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از تولید کننده سررسید نیکاگستروارنا می توانید با شماره های زیر با ما تماس بگیرید .

۰۲۱-۷۷۰۰۹۵۷۹
۰۲۱-۷۷۳۵۶۴۳۹

شیوه های نوین در چاپ سررسید

امروزه با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته در تولید و چاپ سررسید کا را برای تولید کننده سررسید آسان کرده است و در این بین فقط طراحی و قالبندی سررسید از اهمیت بالایی برخوردار است . استفاده از بهترین دستگاه های چاپ سرعت کار چاپ سررسید را افزایش داده است و به کیفیت محصولات نیکاگستروارنا افزوده است . در بیشتر شرکت های چاپ سررسید امروزه هم از همان روش های قدیمی با سیستم و دستگاه هاس قدیمی بیشتر به چشم می خورد که موجب نارضایتی مشتریان می شود. نیکاگستروارنا برای بهبود کیفیت و رضایتمندی مشتریان خود از مدرنترین و بروزترین تجهیزات چاپ استفاده می کند تا در کمترین زمان بیشترین و با کیفیت ترین سررسیدها را ارائه کند.

برای چاپ سررسید اختصاصی و همچنین سررسید تبلیغاتی می توانید با ما تماس بگیرد و در سریع ترین زمان سفارش خود را به بهترین کیفیت دریافت نمایید.

سررسید نفیس , سر رسید اختصاصی

خیلی از شرکت های بزرگ برای خود طرح های اختصاصی سر رسید سفارش می دهند که در بین سر رسید های موجود تک باشد و تا به حال همچین طرحی به بازار ارائه نشده باشد. شرکت نیکاگستران وارنا اماده دریافت هر نوع سفارش چاپ سر رسید نفیس و سر رسید اختصاصی می باشد. ما بهترین طرح برای سر رسید اختصاصی شما پیاده خواهیم کرد . داشتن سر رسید نفیس برای هر شرکت بزرگی می تواند امتیاز بزرگی از لحاظ تبلیغاتی باشد .

سر رسید اختصاصی به چه سررسیدی گفته می شود؟

سر رسید اختصاصی به سررسیدی گفته می شود که برای مشتری طراحی و تولید می گردد.می توانید به روش های متنوعی سررسیدها را اختصاصی کرد که در ادامه به آنها اشاره شده است. با ما همراه باشید.

اگر می خواهید یک سررسید را اختصاصی کنید می توانید از نشانه ها و لوگو ها بر روی جلد آنها استفاده نمایید. یکی از اصلی ترین روش های که می تواند سبب شود تاسررسید اختصاصی شود و معمولا در تعدادهای پایین استفاده می شود درج لوگو به شکل حک،چاپ و داغی روی جلد سر رسیدها است. معمولا با اضافه کردن لت رنگی اختصاصی به ابتدای سر رسید ها می توان سبب شود تا شما خدمات بهتری از خودتان را به مشتریان معرفی کنید.لت رنگی به صفحاتی گفته می شود که به جز اصل متن سررسید به آن افزوده می شوند و می توانند از خودجنس سررسید یا از گلاسه های رنگی باشند.

ترام در سررسیدها به این معنی است که لوگو ، نام و اطلاعات شما در همه ی صفحه های سررسید به شکل دلخواهتان درج گردد و در همه ی صفحات سررسید مقابل دید مشتریان و مصرف کنندگان باشند و البته که عمدا ترام برای سفارش های انجام می شود که از هزار عدد بیشتر هستند.

آستر بدرقه اختصاصی

اگر بخواهید این خدمت را سفارش دهید می توانید از هر طرح و جنسی برای آستربدرقه سر رسید به شکل لیزر ، طلاکوب ، چاپی و برجسته سازی برای استر استفاده کنید البته فراموش نکنید که نمی توان برای آستر بدرقه از هر جنسی استفاده کنید و حتما در این باره مجریان به شما توضیحاتی را خواهند داد.

روبان اختصاصی

معمولا برای علامت گذاری کردن یک صفحه خاص به واسطه مصرف کنندگان از روبان سررسید استفاده می شود که می تواند برای شما یک روبان اختصاصی باشد و در چنین شرایطی شما قادر هستید که تغییراتی را شامل رنگ ، عرض ، نوع روبان تغییر دهید و روی روبان اطلاعاتی را که می خواهید چاپ نمایید.

اختصاصی نمودن صفحه های درونی سر رسید

شما قادرید که همه ی صفحه های سررسیدتان را به سلیقه خودتان طراحی و صفحه بندی کنید. بهتر است این کار برای سفارش های انجام بدهید که تعدادشان زیادتر از پنج هزار عدد می باشد تا با قیمت بهتری بتوانید محصول موردنظرتان را سفارش بدهید.

جلد اختصاصی

اگر شما بخواهید می توانید به سلیقه خودتان رنگ جلد ، ساخت جلد ، جنس و دیگر ویژگی ها را تغییر بدهید و البته که باید برای اعمال این تغییرات به فروشنده آنها را اعلام کنید و بعد از نمونه گیری برای سفارش آن اقدام کنید.

پلاک آویز روبان

اگر بخواهید سررسیدهای اختصاصی داشته باشید می توانید از پلاک آویز هم استفاده کنید که در این شرایط لوگویتان را روی پلاک فلزی لیزر نمایید و در نهایت به روبان سررسید متصل کنید.

مستقیم با تولید کننده سر رسید

امروزه شرکت های واسطی در زمینه تبلیغات کار می کنند که باعث شده مشتری مستقیما نتواند با تولید کننده سر رسید در ارتباط باشد . لذا نیکاگستر وارنا با تلاش های زیاد توانسته است واسطین در این کار را حذف کند تا مشریان ما بتوانند مستقیم با تولید کننده سر رسید ارتباط برقرار کنند. و سفارشات خود را درخواست دهند. از اینکه می توانیم بدون واسطه گری خدمات خود را مستقیما ارائه کنیم بسیار خرسندیم. و از شرکت ها و افرادی که میخواهند سر رسید اختصاصی و یا هر نوع سر رسید دیگری را چاپ کنند مستقیم با تولید کننده سر رسید تماس بگیرند.

صحافی سررسید

یکی دیگر از خدماتی که نیکاگستروارنا در خدمات چاپ سر رسید و سالنامه خود ارائه می کند , صحافی سررسید و انواع خدمات صحافی می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با شماره های ارتباطی ما تماس بگیرید .

صحافی سررسید با استفاده از ماشین صحافی انجام می شود . البته از سالها پیش در زمان صفویه صحافی در ایران رونق گرفت .و هنرمندان اصفهانی اولین افرادی بودند که هنر خودشون را در صحافی انواع کتاب های تاریخی و کهن و نیز صحافی سررسید و … به نمایش گذاشتند و توانستند شهرتی برای خودشون دست و پا کنند.

[ بازدید : 6 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:24 ] [ شب آرا ]

[ ]

کفش عروس , در انتخاب کفش عروسی چه نکاتی را باید رعایت کنیم

کفش عروس , در انتخاب کفش عروسی چه نکاتی را باید رعایت کنیم

کفش عروس , در انتخاب کفش عروسی چه نکاتی را باید رعایت کنیم : یکی از برنامه های مهمی که باید پیش از برگزاری مراسم عروسی آن را انجام بدهیم خرید کفش عروسی است.

البته عروس خانم ها به علت اینکه استرس های زیادی در این رابطه دارند ممکن است نتواند این کار را به درستی انجام بدهند. انتخاب یک کفش خوب می تواند در چگونگی راه رفتن شما در سالن عروسی موثر باشد. پس بهتر است همیشه کفشی را انتخاب کنید که نکات زیر را داشته باشد:

کفش عروس , در انتخاب کفش عروسی چه نکاتی را باید رعایت کنیم

1- کیفیت کفش عروس

شاید پیش خودتان بگویید من این کفش را فقط برای یک شب می خواهم پس دوام و کیفیتش مهم نیست اما باید بدانید سخت در اشتباهید .کفش عروسی شما باید با دوام و مقاوم باشد همچنین درون کفش نیز سبک و نرم باشد تا شما به سادگی بتوانید با آن راه بروید.

کفش عروسی

2- پاشنه مناسب

برخی از کفش ها بیش از حد پاشنه دارند. یک کفش مجلسی و شیک نیازی ندارد بیش از اندازه پاشنه داشته باشد ؛ پاشنه زیادی به پا آسیب می زند. با اینکه شما فقط یک شب از این کفش استفاده می کنید اما سلامت شما بسیار مهم است. پاشنه کفش نباید سبب ایجاد مشکلی در راه رفتن شما در تشریفات عروسی شود آن هم در شبی که همه توجه ها به شماست.

3- پیش از اینکه مراسم تان را برگزار کنید کفشتان را امتحان نمایید

اگر می خواهید مطمئن شوید که کفشی که انتخاب کرده اید راحت است آن را امتحان کنید. روی فرش و کفپوش های نرم با آن راه بروید این بهترین راه حل استو به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. بعد ازاینکه کفشتان را خریدید می توانید چند ساعتی با آن راه بروید تا پاهای شما به آن عادت کند. پیشنهاد می شود چند ماه قبل از برگزاری تشریفات عروسی کفش عروسیتان را بخرید.

اجاره باغ برای عروسی
برگزاری جشن تولد
برگزاری مراسم
برگزاری مراسم عروسی
تشریفات لاکچری
تشریفات لوکس
تشریفات عروسی
تشریفات مجالس
خدمات مجالس

4- انتخاب کفش متناسب برای استفاده های بعد از عروسی

معمولا کفش های عروسی قیمت های زیادی دارند پس مقرون به صرفه نیست که تنها یک شب آن ها را بپوشیم. سعی کنید کفشی را انتخاب کنید که در عین راحتی بتوانید پس از برگزاری مراسم عروسی نیز از آن استفاده کنید.

5- در زمان غروب کفش بخرید

شاید برایتان جالب باشد ولی بهتر است در زمان غروب کفش عروسیتان را بخرید چون پاها در این ساعت بزرگ و متورم می شوند و شما میتوانید خرید بهتری را داشته باشید. در صبح پاها کوچکتر است و ممکن است خرید کفش در چنین زمانی سبب شود تنگ و کوچک باشد و مشکلاتی در زمان راه رفتن برای شما پدید بیاورد.

6- می توانید دو جفت کفش بخرید

اگر شما هم برای انتخاب کفش وسواسی های زیادی دارد و با کفش های پاشنه بلند نمی توانید به راحتی راه بروید توصیه می شود دو جفت کفش بخرید. برای آتلیه یک کفش پاشنه بلند را انتخاب کنید تا در عکس هایتان این کفش ها ثبت شود و در زمان ورود به سالن از کفش های استفاده کنید که پاشنه کوچکتری دارند تا به راحتی بتوانید با آنها راه بروید و به مهمانان خود خوش آمد بگویید. اگر کفشی را بپوشید که راه رفتن با آن سخت است قطعا با مشکل روبرو خواهید شد.

7- ست کردن کفش با لباس عروس

اگر لباس و کفش هایتان را با یکدیگر بخرید قطعا راحت تر می توانید آنها را ست کنید و کفش های را می توانید انتخاب کنید که با لباس شما ست هستند. اگر لباس عروستان فانتزی و کوتاه است می توانید از کفش های استفاده کنید که پاشنه کوتاه تری دارند و با لباستان هماهنگی بیشتری خواهد داشت.

8- تزئینات روی کفش عروس

یکی از نکات مهم زیبایی کفش های عروس است. معمولا کفش های که بندهای بلند دارند و به شکل ضربدری روی پا بسته می شود زیبایی زیادتری دارند.یکی دیگر از مشخصه های زیبایی برای کفش های عروسی داشتن نگین است که سبب می شود در زمان برخورد نور به آنها جلوه ی زیباتری داشته باشد.

9- قرار دادن روزنامه در کفش عروس

اگر فکر می کنید که این کفش ها پاهایتان را اذیت می کنید می توانید از آب لیمو و روزنامه استفاده کنید. بدین شکل که مقداری روزنامه را با آب لیمو خیس کنید و سپس در کفشتان بگذارید. بعد تا صبح آن را به حال خود رها نمایید. صبح می توانید کفش هایتان را بپوشید این کار سبب می شود تا دیگر پای شما اذیت نشود.

برچسب ها: , , , , , , ,

[ بازدید : 11 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:19 ] [ شب آرا ]

[ ]

چیدمان میز شام عروسی

چیدمان میز شام عروسی : کارکنان خدمات عروسی میز شام را می توانند بچینند. در صورتی که خانواده های عروس و داماد طرح خاصی را برای چیدمان میز شام در نظر داشته باشند می توانندخودشان میز را بچینند.اما باید میز شام عروسی جایی باشد که مهمانان بتوانند آن را ببینند.

چیدمان میز شام عروسی

این میز تنها یک شب در زندگی عروس و داماد چیده می شود. به همین دلیل باید از تمام تلاش خود استفاده کرد تا به زیباترین شکل ممکن چیده شود. شما می توانید در تشریفات عروسی خود برای طراحی میز شام از روش های زیر استفاده کنید تا بتوانید میزی زیباتر داشته باشید:

چیدمان میز شام عروسی

چیدمان میز شام عروسی

1- استفاده از رومیزی زیبا

پیش از اینکه میز شام در برگزاری مراسم عروسی چیده شد ,  باید از رومیزهای شیک استفاده گردد. اگر رومیزی که انتخاب می کنید نگین کاری باشد سبب می شود که جلوه ی بیشتری داشته باشندو همچنین رزق وبرق میز نیز بیشتر گردد.میز شام باید در مقابل مهمانان باشد. در پایین رومیزی ها هم می تواند از پاپیون و ربان استفاده کرد تا رومیزی را زیباتر جلوه دهد. عروس و داماد هم می توانند از دور مهمانان عزیز را ببینند.

اجاره باغ برای عروسی
برگزاری جشن تولد
برگزاری مراسم
برگزاری مراسم عروسی
تشریفات لاکچری
تشریفات لوکس
تشریفات عروسی
تشریفات مجالس
خدمات مجالس

2- گل آرایی در چیدمان میز شام عروسی

در تشریفات مجالس برای چیدمان میز شام عروسی می توانید از گل استفاده نمایید. این گل ها باید دارای اندازه های مناسبی باشند گل های که ساقه های دراز تری دارند زیباتر جلوه میدهند. سعی کنید از گل های رز، سوسن ، میموزیا، داودی، آنتوریوم قرمز ، فرزیا استفاده نمایید.یکی دیگر از نکات هم استفاده از گل طبیعی برای میز شام عروس و داماد است البته بر رو دیگر میزها می توان از گل های مصنوعی استفاده کرد. گلدان ها باید کشیده و بلور باشند. رنگ گل های روی میز را می توانید با یکی از اجزای سفره ست کنید. مثلا گل ها با دستمال ها ست باشند.

3- استفاده از شمع در چیدمان میز شام عروسی

می توانید گل را در وسط قرار دهید و در هر دو سمت آن شمع بگذارید . سعی کنید گل با شمع ها هماهنگی داشته باشد. در صورتی که ارتفاع گلدان با شمع یکی باشد می تواند میز شام را زیباتر نشان دهد . شمع ها را در زمان صرف شام باید روشن بگذارید.

4- لیوان ها

گاهی برای نوشیدنی های متفاوت از لیوان های مختلفی استفاده می شود .این کار سبب می شود که زیبایی میز کاسته شود. بهتر است تنها از 2 لیوان مجلسی و شیک استفاده کنید .

5- دستمال سفره

دستمال سفره هم یکی دیگر از اجزای میز شام است که بسیار بر روی زیبایی تاثیر می گذارد. دستمال ها را درون بشقاب ها قرار بدهید . استفاده از حلقه دستمال هم می توان دستمال سفره را شیک تر و زیباتر کند.

6- قاشق، چنگال و بشقاب

در کنار بشقاب ها باید قاشق و چنگال ها را قرار بدهید. دقت کنید چگونگی قرارگیری چنگال ، قاشق و چاقو در زیبایی میز شام بسیار مهم است. برای دسر هم قاشق های کوچکی را قرار بدهید و برای غذا و سالاد هم از بشقاب های جداگانه ی استفاده نمایید. برای غذا بشقاب های بزرگ و برای دسر از بشقاب های کوچک استفاده نمایید.

7- استفاده از تکنیک های سفره آرایی

یکی از تکنیک های سفره آرایی چگونگی چیدمان غذاها و سالادها می باشد. مثلا شما می توانید سالاد را به بهترین شکل ممکن تزئین نمایید. اجزای سالاد و رنگ آنها نیز بسیار مهم می باشد. سعی کنید رنگ سالاد با دیگر اجزای سفره دارای هماهنگی باشد.

غذای عروس و داماد می تواند با زرشک و رنگ زعفرانی به صورت مخصوص تزئین شود این کار می تواند سبب شیک و زیباتر شدن میز شام عروس و داماد شود.

خدمات مجالس شب آرا نور برترین برگزار کننده مراسمات و ایونت ها در ایران

برچسب ها: , , , , , ,

[ بازدید : 13 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:15 ] [ شب آرا ]

[ ]

برگزاری ایونت , اجرای ایونت , برگزار کننده ایونت

برگزاری ایونت , اجرای ایونت , برگزار کننده ایونت , برگزاری رویداد : برگزاری ایونت یا برپایی یک رویداد می تواند راهی باشد که نظر مشتریان جدید را جلب کرد و همچنین سبب شد تا رابطه ی که با مشتریان گذشته داشته اید تحکیم شود. در ادامه با گروه تشریفاتی شب آرا نور همراه باشید…

حال یک رویداد می تواند شامل یک کنفرانس برای مدیران مرتبط ، مهمانی برای بهترین مشتریان و … باشد که در نهایت سبب می شود کسب و کار مطرح شود.

گاهی برگزاری ایونت و رویداد سبب می شود که ما دچار استرس و اضطراب شویم ولی اگر بتوان در قسمت های مختلف همکاری های لازمی را برقرار کرد قطعا خواهیم توانست بهترین رویداد را برگزار نماییم.

اجرای ایونت

اجرای ایونت

برای اینکه بتوان ایونتی که خلق می کنید تاثیربیشتری داشته باشد نیاز است که در همان اول پروژه پروموشن و سمپلینگ برقرار باشد به بیانی ساده منظور در دستور کار قرار دادن برقراری و ایجاد ارتباطی مثبت و ماندگار در ذهن مصرف کننده می باشد. البته اینکار باید توسط برگزار کننده ایونت و افرادی انجام شود که آموزش دیده اند و دارای تجربه و تبحر کافی در این زمینه باشند.

فهرست مطالب [نمایش فهرست]

انواع برگزاری ایونت و برگزار کننده ایونت

برگزاری ایونت به عنوان یک شاخه اصلی و مرجع است که می توان بقیه فعالیت های فروش را به عنوان زیر شاخه های برای آن دانست:

 • اجرای ایونت و پروموشن
 • – برگزاری ایونت همراه سمپلینگ و پروموشن
 • – اجرای ایونت و سمپلینگ
 • – اجرای ایونت همراه با اسپانسرینگ
 • – اجرای ایونت با همه ی فعالیت های ترویجی تبلیغاتی مثل پروموشن و … که قادر اند قدرتی مجموعه کارکردهای عظیم اثر بخش را نشان دهند.

نکات مهم برگزاری ایونت , اجرای ایونت , برگزار کننده ایونت

1) هدف برگزاری ایونت را تعریف کنید

پیش از اینکه بخواهید اقدامی را انجام بدهید باید هدفتان را مشخص کنید و برای رسیدن به هدف تان باید راهکارهای اساسی را تعیین نمایید. هدفتان چیست؟ می خواهید معروف شوید یا رسانه های منطقه ی را جلب کنید و ….

2) حوزه فعالیت برگزاری رویداد

شما باید مشخص کنید که حوزه فعالیت رویداد شما چیست.سعی کنید با تجربه های که دارید این مقیاس را تعیین نمایید. در صورتی که شما برای نخسین بار می خواهید ایونت را برگزار نمایید نیازی نیست یک کنفرانس برای صد نفر در یک تالار بزرگ بگیرید می توانید با یک ورکشاپ یک ساعته در دفتر کارتان به هدفتان برسید.مراسم شما می تواند همراه با سخنرانی ، فعالیت های سرگرم کننده یا …. باشد.

3) برای دعوت مخاطبان خود از برگزاری ایونت استفاده نمایید

زمانی که شما هدف و حوزه فعالیتتان را تعیین کرده اید می توانید برای خودتان مشخص کنید که چه کسانی مخاطبان شما هستند.ایوند جز ابزارهای است که خوش دستی و راحت بودن شما را همراه خواهد داشت و برای ثبت نام شرکت کنندگان نیز امکاناتی را به همراه خواهد داشت.

4)زمان بندی صحیح برگزاری ایونت

اگر می خواهید موفق شوید باید بتوانید زمان بندی رویداد خود را به خوبی انجام بدهید. تعطیلات و مناسب های سالیانه را باید در نظر بگیرید چون ممکن است این موارد تداخلی با رویداد شما داشته باشند که می توانید حتی از این تداخل استفاده نمایید.
یکی از مسائلی مهمی که در رابطه با زمان بندی وجود دارد این است که برای رسیدن دعوت شدگان به مراسم زمان لازم وجود داشته باشد و همچنین باید در نظر داشت که چه زمانی نیاز است تا این رویداد آماده گردد.

برگزاری ایونت

برگزاری ایونت

5) انتخاب برگزار کننده ایونت

باید برای خودتان مشخص کنید که چه کسی قرار است مراسم شما را برگزار کند . برگزار کننده ایونت می تواند خود شما یا کارکنان ارشد شما باشد . برگزار کننده ایونت باید توانایی این را داشته باشد مسائل کلی و جزئی را مدیریت کند و برای رسیدن به نتیجه دیگران نیز به او کمک کند. زمانی که برگزار کننده ایونت از وظایف خود آگاه باشد می تواند رویداد و مراسم تان را بدون هیچ مشکلی برگزار کند.

6) پیش بینی های لازم را انجام بدهید

قبل از اینکه برگزاری ایونت انجام شود باید همه ی اعضا کنار یکدیگر جمع شوند و همه ی مراسم را پیش بینی کنند.می توان تصویرسازی کاملی صورت بگیرد تا هر کسی از وظیفه ی خود تصویری دقیق داشته باشد و همچنین به این وسیله می توان تخمین زده شود که در هر قسمتی چه میزان نیروی انسانی نیاز است.

7) برای مدیریت کارها می توانید از تسکولو استفاده نمایید

پس از اینکه مراحل قبلی را انجام داده اید حالا خواهید توانست در تسکولو یک پروژه برای ایونت تان بسازید. سعی کنید پروژه را به بخش های کوچکتری تقسیم نمایید.مشخص کنید که انجام هر قسمت باید توسط چه کسانی صورت بگیرید.برای هر قسمت زمان پایانی را نیز در نظر بگیرید.

8) بودجه ایونت را تنظیم نمایید

در این مرحله وقتی شما رویداد را به صورت دقیقی بررسی کرده باشید قطعا متوجه می شوید که مخارج آشکار و پنهان کدام هستند و اگر نیاز به مخارج زیادتری باشد که از دسترس شما بیرون است می توانید به تامین منبع های دیگری فکر کنید.شما با توجه به نوع ایونت خود می توانید از شرکتی دیگر ، اسپانسر و … برای تامین هزینه هایتان استفاده نمایید.

برگزاری رویداد

برگزاری رویداد

9) یک نقشه کسب و کار تهیه نمایید

طرح کسب و کار شما با توجه به نوع رویدادی که شما می خواهید برگزار نمایید می تواند شامل ارسال نامه ، ایمیل ،ثبت نام و … باشد.رسانه های محلی برای اینکه دیگران را آگاه کنید بسیار ضروری می باشند.

سعی کنید توجه رسانه های اینترنتی و گزارشگران را جلب نمایید تا آنها نسبت به این رویداد جلب نمایید تا گزارشی مرتبط با این ایونت را تهیه نمایند. به صورت رسمی از آنها دعوت کنید تا مراسم شما را پوشش بدهند.عمومی کردن جزئیات این رویداد می تواند منجر به این شود که برای کسب و کار شما تبلیغ دهان به دهان صورت بگیرد.

10) ایجاد سر و صدا

اگر می خواهید مخاطبان خود را بشناسید می توانید از شبکه های اجتماعی کمک بگیرید و در رابطه با رویدادی که دارید در آنها مطالبی را منتشر نمایید. پس از اینکه مراسمتان را نیز اجرا کردید تصاویر و اطلاعاتی در این باره در این شبکه ها به اشتراک بگذارید و به دیگران مراحل آماده سازی را نشان بدهید.

شما می توانید از این طریق به جلب مشتری بپزدازید.بالا نگه داشتن انرژی رسانه های اجتماعی بسیار به شما کمک خواهد کرد و بهتر است در طول برگزاری ایونت شما محتویات مرتبط و خبرهای در مورد مراسم را نیز نشر دهید.
در چنین شرایطی شما می توانید یکی از کارمندان را مسئول کنید تا انتشار توییت و عکس و کلیپ را انجام بدهد.

11) بازار یابی را فراموش نکنید

برای اینکه محصولات خود را به حاضران معرفی کنید باید راهی را پیدا نمایید. راه های مختلفی در این رابطه وجود دارد که می تواند مشتریان را ترغیب کند تا از شما خرید کنند مثل کارت ویزیت، بن های تخفیف ، بروشورها ، اشانیتیون محصول ، کارت هدیه و …
یکی از کارهای که به سادگی می تواند امکان پذیر باشد این است که از شرکت کنندگان ، شماره تماس و راه ارتباطیشان را دریافت کنید. مثلا می توانید از آنها بخواهید کارت ویزیتشان را در یک جعبه مخصوص مشخص شده بیاندازند یا آدرس ایمیلشان را روی برگه های دریافت بن تخفیف یا در یک فرم بنویسند.

12) مثبت بودن را به یاد داشته باشید

بایدخودتان را برای روز رویداد آماده کنید و فراموش نکنید شما نمی توانید تمام برنامه های ریزی های لازم را برای احتمالات انجام داده باشید پس اگر اشتباهی به وقوع بپوست ، نگرش شما به عنوان اصلی ترین موضوع خواهد بود اگر نگرش مثبتی را بکار بگیرید قطعا این انرژی به مهمان های شما منتقل می شود مثلا اگر صندلی برای نشستن برای آنها کم باشد آنها ناراحت نشوند.سعی کنید هر اشتباهی را که بدون پیش بینی شما برایتان اتفاق می افتد را به عنوان درسی برای اینده به شمار بیاورید و از آن تجربه کسب کنید.

13) پیگیر باشید

زمانی که رویداد به پایان رسیده است به این معنا نیست که کارتان تمام شده است. در واقع این شروع کار شماست.از همه ی افرادی که در مراسم تان حضور داشته اند به گونه ی تشکر کنید می توانید بن تخفیف به آنها بدهید و …
از آنها درخواست کنید تا به رویداد شما نمره بدهند و می توانید نقاط قوت و ضعفتان را از این نمره ها مشخص نمایید.

برای خودتان تخمین بزنید که چقدر به هدف تان رسیده اید و چقدر سبب جذب مشتری شده اید؟

چند نفر از افراد حاضر در ایونت در ماه های بعدی از شما خرید کرده اید؟

سعی کنید با ملاک های که دارید سبب پیشرفت خودتان شوید.پس از مدتی می بینید که این رویدادها چقدر در کسب و کارتان برای شما مفید بوده اند.

پس از اینکه شما نسبت به راهکارها و نکات آگاهی کاملی داشته باشید باید اقدام کنید و کسب و کارتان را به دیگران معرفی نمایید.

برگزاری ایونت

برگزاری ایونت

برگزاری ایونت موفق چه ویژگی های داشته است؟

باید بدانید که یک ایونت چه بزرگ باشد و چه کوچک ، بلکه هدفی را دنبال خواهد کرد که برای رسیدن به آن هدف طراحی شده است.برگزاری ایونت باید به عنوان یکی از اجزای اصلی راهبرد بازاریابی سازمان شما به شمار بیاید. شما می توانید در ایونتهایتان کمک های مالی را نیز جمع آوری کنید و البته خدمت های جدیدی از سازمانتان را معرفی نمایید و با ذینفعان سازمان ارتباط حضوری داشته باشید و حتی گاهی از آنها بازخورد را دریافت نمایید.

شما کافی است برای برگزاری ایونت موفق ، تمامی مراحلی را که در ادامه گفته شده شامل مرحله قبل از برگزاری ایونت ، در زمان برگزاری ایونت ، پس از ایونت را انجام بدهید. دقت کنید که برگزار کردن یک ایونت خیلی کار ساده و راحتی نیست ولی اگر شما بتوانید تمامی مراحلی را به خوبی بشناسید و تقریبا همه چیز را پیش بینی کنید چیزی از قلم نخواهد افتاد و شما موفق می شوید که برگزاری ایونت تان را بدون هیچ مشکلی برگزار نمایید .

اجاره باغ برای عروسی
برگزاری جشن تولد
برگزاری مراسم
برگزاری مراسم عروسی
تشریفات لاکچری
تشریفات لوکس
تشریفات عروسی
تشریفات مجالس
خدمات مجالس

[ بازدید : 8 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:12 ] [ شب آرا ]

[ ]

برگزاری جلسات

برگزاری جلسات , برگزاری جلسه , برگزاری جلسات رسمی و کاری : اگر از دسته افرادی باشید که برای اولین بار قصد داشته باشید به جلسه ی بروید قطعا باید در مورد آن اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید موفق باشید. پیش از هر چیزی باید تعریفی دقیق از جلسه داشته باشیم و همچنین در مورد قانون های جلسه اطلاع داشته باشیم. در ادامه این مطلب به تشریح این جلسه ها و قانون جلسه پرداخته ایم.با گروه تشریفاتی شب آرا نور همراه باشید….

برگزاری جلسات

برگزاری جلسات

فهرست مطالب [نمایش فهرست]

برگزاری جلسه چیست ؟

جلسه یک نوع گردهمایی می باشد که در آن 2 یا چند نفر حضور دارند و تلاش می کنند تا به هدفی برسند.می توان اینگونه گفت که جلسه برای رسیدن به اهداف مهم تشکیل می شود.به دلیل اینکه در جلسه ها تصمیم های مهم و روش های اساسی تعیین می شود می توان جلسه را بسیار مهم و با تاثیر به شمار آورد.در هر سازمانی جلسه های مختلفی را برگزار می کند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برگزاری جلسات تصمیم گیری

این نمونه جلسه ها به جلسه های گفته می شود که قصد دارند در مورد موضوعی تصمیم گیری صورت بگیرد.حال ممکن است این تصمیم بزرگ یا کوچک باشد در هر صورت باید به بهترین شکل اینکار انجام گردد.

در جلسه های که تصمیم گیری صورت می گیرد نباید هیچ فردی تحت فشار باشد و باید نظرات خود را با اختیار خویش بیان کند .پیش از اینکه جلسه ی تصمیم گیری انجام شود باید اطمینان داشت که تمامی افرادی از چگونگی تصمیم گیری آگاه هستند.

 برگزاری جلسات حل موضوع

در هر سازمانی ممکن است مسائل و ابهام های مطرح باشد که نیاز باشد برای حل آنها جلسه های برگزار شود.در این جلسه ها بسیار مهم است که تغییری در وضعیت موجود ایجاد گردد و تا زمانی که این تغییر حاصل نشود مشکل برپا خواهد بود.

برگزاری جلسات اطلاع رسانی و گزارش

برخی از مدیران جلسه های را برگزار می کنند که در آن گزارش کار از کارکنان شان دریافت می کنند و اینکار را برای جلب اعتماد و اطمینان یافتن از انجام کارهایشان انجام میدهند . در هر شرکتی مبادله ی اطلاعات بسیار مهم است و همین موضوع سبب می شود که این جلسه ها بسیار حائز اهمیت باشند.کارکنان در چنین جلسه های می توانند مشکلات خود را مطرح کنند و در مورد آن با مدیران به گفتگو بپردازند و در نهایت سبب بهتر شدن فرآیندهای شرکت یا سازمان میشود.

برگزاری جلسات فکر

جلساتی هستند که با عنوان جلسات فکر یا اتاق فکر مطرح می باشند.این جلسه ها را می توان ابزاری دانست که سبب ایجاد خلاقیت و حل مساله در سازمان ها می شوند. در این جلسه ها افراد می توانند بدون داشتن تنش های رسمی اداره به روش های خلاقانه ، تهیه و تدوین پیشنهادهای سازنده بپردازند.با برگزاری این جلسات می تواند از یکنواختی در سازمان ها و اداره ها جلوگیری کرد.

برگزاری جلسات کاری

برگزاری جلسات کاری

برگزاری جلسات ارزیابی یا جلسات بازخورد

در این جلسه های که در سازمان ها تشکیل می شوند افراد می توانند پیشنهادات و اظهار نظر خود را بیان کنند و در واقع نسبت به جلسه های گزارش دهی می تواند پویایی بیشتری داشته باشد. می توان اینگونه گفت که به دلیل اینکه افراد در چنین جلسه های می توانند مشارکت های لازم را داشته باشند پس بیشتر قابل تاثیر و ارزشمند می باشند. لازم است بدانید که این جلسه ها به صورت برنامه ریزی شده و همچنین سازمان یافته برگزار می شوند.

برگزاری جلسات آموزشی و جلسه های توجیهی

جلسه های آموزشی به جلساتی گفته می شود که در آن ها افراد تحت آموزش قرار می گیرند به عبارتی می توانیم این گونه بگوییم که حضور افراد در چنین جلسه های مانند حضور در کلاس درس است.
همانطور که از نام جلسه های توجیهی مشخص است به جلساتی گفته می شود که در آن افراد را برای انجام یک کار یا فعالیتی توجیح می کنند.

برگزاری جلسات رفع مشکلات

گاهی یک مشکلی در سازمانی به وجود می آید که نیاز برای رفع آن مشکل جلسه ی تشکیل شود و نتیجه ی که از جلسه حاصل می شود ،اجرا می گردد.

برگزاری جلسات ترکیبی

این جلسه ها شامل ترکیبی از انواع جلسه ها می باشد.بهتر است که در چنین جلسه های زمان بندی های مشخصی صورت بگیرد و در هر بخش از زمان به جلسه ی خاص پرداخته شود.

برگزاری جلسات از دید شرکت کنندگان

اگر بخواهیم برگزاری جلسات کاری و غیر کاری را  از دید شرکت کنندگان تقسیم بندی کنیم می توانیم به جلسات درون سازمانی و جلسات برون سازمانی اشاره نماییم.

جلسات درون سازمان :

افرادی که در این جلسه ها هستند جز افراد آن سازمان یا اداره می باشند.

جلسات برون سازمانی :

در چنین جلساتی برخی از افرادی که حضور دارند جز کارمندان، مشاوران سازمان، مدیران سازمان نیستند.

برگزاری جلسات رسمی

برگزاری جلسات رسمی

اعضای تشکیل دهنده جلسات و وظایف آنها

در هر جلسه ی که تشکیل می شود افرادی مختلفی مانند رئیس جلسه، دبیر و اعضای جلسه حضور دارند که هر کدام از آنها خود وظیفه ی داشته اند. رئیس جلسه و دبیر جلسه وظیفه مسئولیت اجرایی و همچنین اداره جلسه را برعهده داشته اند.

1) رئیس جلسه

رئیس جلسه موظف است که علاوه بر اینکه جلسه را مدیریت و هدایت کند ، اجازه ندهد که جلسه از مسیر اصلی خود منحرف گردد و باید برای اعضای جلسه زمانی را مشخص کند تا همفکری و مشورت های لازم صورت بگیرد.اگر قرار بر این باشد که یک تصمیمی بر اساس نظرسنجی صورت بگیرد مدیر هم مثل دیگر افراد جلسه تنها یک حق رای داشته است ولی اگر نظر های موافق و مخالف یکسان باشند ، ملاک اینکه آن تصمیم اجرا شود یا اجرا نشود به رائ مدیر( ارزیابی می شود که مدیر رای موافق داشته است یا مخالف) بستگی داشته است.

2) دبیر جلسه

دبیر جلسه از افرادی است که در برگزاری جلسه نقش مهمی داشته است و البته در پیگیری های قبل و بعد از جلسه نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. پیشنهاد می شود که دبیرجلسه فرم را برای خود داشته باشد که وظایفش در آن ثبت شده باشد تا بتواند به خوبی برای انجام آنها اقدام نماید.

وظایف دبیر جلسه

می توانیم این گونه بگوییم که دبیر جلسه وظایفی از قبیل

 1. تهیه دعوت نامه و ارسال دعوت نامه برای اعضای جلسه
 2. ایجاد ارتباط و تعامل با اعضای جلسه در جهت آمادگی آنها برای حضور در جلسه
 3. انجام هماهنگی های لازم برای مکان جلسه
 4. نظارت بر مکان جلسه
 5. تهیه وسایلی که مورد نیاز جلسه است
 6. انجام زمان بندی های مسائل در دستور جلسه ها
 7. اولویت بندی مسائلی که قرار است در جلسه مطرح گردد
 8. تنظیم نمودن صورت جلسه و دریافت امضاهای آن
 9. ارسال نمودن صورت جلسه برای اعضا
 10. پیگیری نمودن نتیجه جلسه
 11. بایگانی نمودن سوابق
 12. اعمال و اعلام نمودن تغییرات جلسه

را شامل می شود.

 

همانطور که در موارد فوق بیان کرده ایم یکی از مهم ترین وظایف دبیر جلسه این است که تغییراتی را که در جلسه مشخص شده اعمال و اعلام نماید.در این باره باید اینگونه گفت که هر گونه تغییری که در جلسه ، زمان ، برنامه ها ، دستور جلسه ایجاد شود باید توسط دبیر جلسه به دعوت شدگان اعلام گردد.

دبیر جلسه باید برای اینکه بتواند وظایف خود را انجام دهد در جلسه حضور داشته باشد و بهتر است جز افرادی نباشد که در نظر سنجی ها شرکت می کند تا اختلالی در وظایف او به وجود نیاید. زیرا ممکن است با حضور در چنین فرآیندهای نتواند صورت جلسه را بخوبی بنوسند و یا نظرات خود را در آن تحمیل کند.

اجاره باغ برای عروسی
برگزاری جشن تولد
برگزاری مراسم
برگزاری مراسم عروسی
تشریفات لاکچری
تشریفات لوکس
تشریفات عروسی
تشریفات مجالس
خدمات مجالس

[ بازدید : 8 ]

[ چهارشنبه 27 دی 1396 ] 15:08 ] [ شب آرا ]

[ ]

نور پردازی در برگزاری مراسم عروسی

نور پردازی در تشریفات عروسی

نور پردازی در تشریفات عروسی : معمولا نور پردازی جز مواردی است که نادیده گرفته می شود.نور پردازی می تواند بر روی روحیه مهمانان تاثیر زیادی داشته باشد و یا بر روی ظاهر کلی و فضا اثر قدرتمندی را ایجاد کند.مهم ترین مزیتی که نور پردازی دارد این است که با هزینه ی کمی اجرا می شود.

نور پردازی در تشریفات عروسی

نور پردازی عروسی سبب می شود ظاهر کلی محل برگزاری جشن بهبود یابد . نور پردازی سبب می شود که المان های تزئیناتی مهم در سالن یا قسمت های ویژه مانند نقاط کانونی یا سن رقص جلوه ی بیشتری داشته باشند. عکاسان در خدمات عروسی به نور پردازی اهمیت زیادی می دهند زیرا این کار سبب می شود که جلوه های بصری اضافه ی به وجود آید و بتوانند عکس های بهتری را ثبت کنند.

نور پردازی در تشریفات عروسی

نور پردازی در تشریفات عروسی

نورپردازی از یک روش کاری در تشریفات عروسی بیشتر است شما برای یک لحظه عروسیتان را با رنگ های مختلفی تصور کنید . نور پردازی می تواند مانند یک نیروی ویژه اثر کند دقیقا مانند یک موسیقی که انرژی و حالت روحی را در افراد در حال رقص کنترل می نماید. نیروی رقص نور هم می تواند در تمامی محیط برقرار باشد.

اجاره باغ برای عروسی
برگزاری جشن تولد
برگزاری مراسم
برگزاری مراسم عروسی
تشریفات لاکچری
تشریفات لوکس
تشریفات عروسی
تشریفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ برای عروسی
برگزاری جشن تولد
برگزاری مراسم عروسی
برگزاری مراسم
تشریفات لاکچری
تشریفات لوکس
تشریفات عروسی
تشریفات مجالس
خدمات مجالس

 

نور پردازی و دکور با یکدیگر ترکیب می شوند .در واقع بدون رنگ همه چیز بی روح می شود ولی نورپردازی می تواند در سالن به دکور و گل و گیاه های تزئینی موجود جان دوباره ی ببخشد.

انواع نور پردازی در تشریفات عروسی

به صورت کلی در یک جشن عروسی سه سطح از نور پردازی را می توانیم در نظر بگیریم :

نورپردازی مراسم اصلی جشن

باید بر روی فضای تشریفاتی و راهرو و …به دلیل اهمیت مراسم توجه ی ویژه شود.

نورپردازی بخش های شام و نوشیدنی

معمولا برای چنین وضعیتی طراحی مناسب با جشن صورت می گیرد.باید نور پردازی در چنین قسمتی خاص باشد و سبک طراح دکور را در طراحی نشان دهد

نورپردازی مکان رقص

این قسمت باید بگونه ی نور پردازی شود که حال و هوای عالی و بی مشکلی را ایجاد کند تا مهمانان از جشن شما نهایت لذت را ببرند.

اصلا نگران سرگرم شدن یا لذت بردن با رقص نور و نورپردازی نباشید. نور پردازی می تواند با تنظیمات متفاوت و فریبنده ی وضعتی را ایجاد کند که حال و هوای دلخواه شما به مراسمتان انتقال داده شود.

برای تشریفات مجالس خود در مرحله اول نورپردازی را فراموش نکنید و در زمان انتخاب مکان برگزاری جشن برای دگرگون کردن فضا امکانات نورپردازی که ارائه می شود را در اولویت قرار بدهید.

با اینکه نور پردازی به عنوان یکی از المان های فنی به شمار می رود ولی تا حد زیادی به نحوه ی طراحی وابسته است. البته استفاده از ابزار و آلات نورپردازی این معنی را نمیدهد که شما نور پردازی را انجام داده اید.

استفاده از چراغ های رنگی و لامپ ها معنی نور پردازی نیست . شما باید برای جشن خود یک طراح نور پرداز داشته باشید که بتوانید از آثار کامل و نهایی نور پردازی لذت ببرید.

یکی از نکات مهم و ظریف در دید یک طراح مخفی کردن ابزار و آلات نورپردازی می باشد که بسیار موثر و حساس می باشد.

شب آرا نور مجری برتر خدمات مجالس ، تشریفات عروسی و تشریفات مجالس

برچسب ها: , , , , ,

برچسب ها: انواع نور پردازی , انواع نور پردازی در جشن عروسی , نورپردازی , نورپردازی عروسی , نورپردازی محل رقص , نورپردازی میز شام عروسی ,

[ بازدید : 16 ]

[ يکشنبه 12 آذر 1396 ] 17:01 ] [ شب آرا ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]